Budownictwo przemysłowe

Projektowanie Budynków i obiektów przemysłowych

Realizacja każdej inwestycji czy jest to  remont, przebudowa , modernizacja czy budowa nowego obiektu zaczyna się od dobrze przygotowanego planu działania. Jego opracowanie wymaga od zespołu analizy stanu istniejącego , dużego zaangażowania doświadczenia projektowego oraz umiejętności   perspektywicznego myślenia zmniejszającego ryzyko pojawienia się potencjalnych przeszkód na dalszych etapach procesu budowlanego.

Zespół projektowy oferuje pełen zakres usług związanych z etapem projektowania inwestycji. Opracowujemy koncepcje inwestycyjne, projekty architektoniczne i konstrukcyjne oraz projekty wielobranżowe w zakresie budowlanym i wykonawczym. Dział kosztorysowania przygotowuje przedmiary robót i wykonuje kosztorysy inwestorskie. Przy projektowaniu i sporządzaniu wycen zawsze dobieramy metody i technologie, które wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Zapewniamy Inwestorowi wsparcie formalne na etapie kompletacji dokumentacji technicznej wymaganej w procesie budowalnym przez instytucje i urzędy. W imieniu Inwestora uzyskujemy decyzje o pozwoleniu na budowę/użytkowanie i inne zgody wymagane w zależności od typu i przeznaczenia obiektu budowanego

 

Generalne wykonawstwo budynków i obiektów przemysłowych

Remontujemy, modernizujemy, przebudowujemy i wznosimy:

  • budynki produkcyjne i nieprodukcyjne na terenach przemysłowych
  • obiekty magazynowe
  • ciągi komunikacyjne i drogi betonowe
Budownictwo przemysłowe – Energopiast

Realizacja i zarządzanie

Realizujemy roboty budowlane na terenie całego kraju. Nie trzymamy się sztywnych reguł dlatego proponowane przez Nas techniczne rozwiązania przemysłowe są ściśle dostosowane do wymagań stawianych przez Klienta. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie i materiały od zaufanych dostawców, w efekcie nasze realizacje wyróżniają się nie tylko trwałością ale i estetyką wykonania. Służymy  fachowym doradztwem bazującym na naszym wieloletnim doświadczeniu na każdym etapie procesu budowlanego.

W procesie zarzadzania budową powołujemy doświadczony w realizacjach na czynnych przemysłowo obiektach  zespół inżynierski  :

  • kierownika projektu,
  • kierownika budowy
  • branżowych kierowników robót
  • inżynierów projektu

który koordynuje proces budowlany, nadzoruje zgodność wykonania robót z projektem budowlanym i sztuka budowlaną oraz pilnuje przestrzegania dotrzymywania terminów umownych. Na każdym etapie budowy zapewniamy obsługę geotechniczną i geodezyjną.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu 👉 budowalne@energopiast.pl

 

Budownictwo przemysłowe firmy – Energopiast