Zabezpieczenia przeciwhałasowe

Energopiast Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalowaniem systemów zabezpieczeń wibroakustycznych i przeciwhałasowych. Nasze usługi są skierowane przede wszystkim do zakładów przemysłowych i obejmują wdrożenia w zakresie zmniejszania emisji hałasu w środowisku wewnętrznym zakładów (środowisko pracy) oraz w ich otoczeniu (środowisko naturalne/zewnętrzne). Korzystają z nich przede wszystkim przedsiębiorstwa związane z energetyką, wydobyciem, przesyłem i magazynowaniem gazu i ropy, huty stali, szkła, przemysł ciężki, spożywczy, automotive itp. Nasze instalacje można spotkać w wielu krajach Europy i Świata.

Dysponujący odpowiednią wiedzą, technologią i zapleczem Zakład Izolacji Akustycznych oferuje kompleksowe usługi spełniającej światowe standardy jakościowe:

  • koncepcje i analizy akustyczne, oceny techniczne, projekty akustyczne;
  • wielobranżowe projekty zabezpieczeń wibroakustycznych, dokumentacje techniczne, projekty budowlane;
  • wykonanie i montaż zabezpieczeń przeciwhałasowych;
  • pomiary akustyczne bazowe oraz powykonawcze weryfikujące skuteczność stosowanych rozwiązań.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenia podczas realizacji kilkuset projektów ENERGOPIAST Sp. z o.o. wypracował własne produkty akustyczne stosowane do wykonywania instalacji ochrony przed hałasem, w tym przede wszystkim systemy paneli akustycznych, tłumiki hałasu, bramy dźwiękochłonno – izolacyjne itp.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu 👉 akustyczne@energopiast.pl